Депеш Мод отмениха концерта в София

https://blitz.bg/shoubiznes/depesh-mod-otmeniha-koncerta-v-sofiya_news48556.html Blitz.bg

Депеш Мод отмениха концерта си в София на 18 май на Националния стадион "Васил Левски", съобщиха на официалния сайт на групата.

Причината са усложнения със здравословното състояние на Дейвид Геън. Във вторник вокалът получи сериозен пристъп на гастроентерит (възпаление на стомашно-чревния тракт) малко преди да се качи на сцената в Атина и незабавно бе откаран в болница. Впоследствие беше отменен и концертът в Турция.

В момента му се правят изследвания, уточняват в официалния сайт. Отменят се и изявите на Депеш Мод в Румъния на 16 май, в Сърбия на 20 май и в Хърватия на 21 май. 

От групата призовават феновете, които имат билети за концертите, да ги запазят, тъй като скоро ще има информация или за нови дати, или за окончателна отмяна на концертите.  /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай