Елен Колева: Не ми е цел да създавам семейство и деца

https://blitz.bg/shoubiznes/elen-koleva-ne-mi-e-cel-da-sazdavam-semeystvo-i-deca_news189913.html Blitz.bg

Актрисата Елен Колева е категорична, че за нищо на света не би създала семейство с човек, когото не обича и на когото не държи.

„Какво означава да си неуспял с мъжете? Аз не съм на състезание и не правя нищо на всяка цена. Не ми е цел да създавам семейство, деца...", ядосва се актрисата на писанията, че не й върви с мъжете.

"Това са неща, които се случват от само себе си и когато са цел, не са истински. Никога не бих родила дете на някого, когото не обичам, или защото другите го правят, или защото времето минава...“, казва още Елен пред сп. “Стори”. 

В момента актрисата, която танцува в шоуто “Денсинг старс”, не е сериозно обвързана. Припомняме, че миналата година тя се раздели с бизнесмена Александър Найденов, с когото беше в продължение на няколко години./БЛИЦ 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай