Войната между двете жени на Коко Динев май е към края си. “Не изпитвам злоба и омраза към Анелия. Войната съм я прекратила. Смятам да я помоля и нея да спрем до тук”, казва Емилия.
Блондинката разкрива, че на 14 февруари с Коко са били у дома, но не са празнували Свети Валентин. „Никога не съм празнувала Свети Валентин. Родолюбка съм и по традиция отпразнувахме Трифон Зарезан“, коментира пред “Блясък” тя.
Преди броени дни певицата представи най-новото си парче "Кукла", което бързо се възприе от почитателите на фолк музиката.
"Много танцувално парче е, с много настроение, с много гласове. Аз самата се обърках колко неща пях, колко гласа записахме на тази песен", разкрива още изпълнителката./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.