Емилия застана на страната на Анелия

https://blitz.bg/shoubiznes/emiliya-zastana-na-stranata-na-aneliya_news187596.html Blitz.bg

За огромна изненада на фолк феновете, певицата Емилия каза няколко хубави думи за врагинята си Анелия. Тя застана на нейна страна и я защити от нападките на зложелатели.

"Анелия заслужава приза за изпълнител на годината", заяви категорично Емилия в предаването „ВИП зона“.

Тя призна за конфликта си с бившата на мъжа си Коко Динев, но не била тя тази, която щяла да говори. По думите й конфликтът е задкулисен и затова феновете не могат да получат ясна представа за нещата.

„Аз искам да говоря за друго, но такива са нещата от живота. Има много мъже и жени, които са в моята ситуация. Не знам дали това е цирк, но всички, които уважават себе си, не трябва да мълчат. Сега се чувствам много по-добре и отърсена от един товар“, са думите й./БЛИЦ



Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай