Гала влезе в Къщата на "ВИП Брадър" и разтърси ефира с ревлива реч (СНИМКИ)

https://blitz.bg/layfstayl/gala-vleze-v-kashtata-na-vip-bradar-i-raztarsi-efira-s-revliva-rech-snimki_news636753.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

"Котката спи на твоето място всяка вечер. Ти си невероятен, наистина. Всичко е наред, спокойно. Много се радвам, че влезе, пиленце. Припомни си за всичко, в което съм се влюбила. Страхотен си! Наистина. Всяко нещо, което направи, ми направи. Така е... И като си помисля колко хубави неща за теб има, които никой не е видял. Чакам те вкъщи." С тези думи Гала разплака Стефан в мисия в "ВИП Брадър".

Съквартирантите бяха предупредени, че ще влизат техни близки хора в Къщата и когато това се случи, трябва да замръзнат. Нямат право да мърдат и да говорят. 



Така най-трогателната и чакана среща се случи. Гала влезе в Къщата и се обясни в любов на мъжа до себе си. 



"Отслабнал си, не мога да спя изобщо без теб. Стой така. Усмихни ми се. Обичам те. Мигни колко килограма си отслабнал. 6 килограма? Аз три", сподели още тв водещата. 



Гала добави през смях, че Божана готви много хубаво и не знае как ще се конкурира с нея сега.  

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай