На 28 юни певицата Глория отбелязва 40-ия си рожден ден Тя ще спази традицията да не празнува този юбилей, но няма да остане без подарък. „Ще съм с приятели на концерта на Цеца в Белград. Направих си този подарък, тъй като я обожавам”, споделя родната звезда.
“Бях на концерта й в София, сега ще съм и на този в сръбската столица. А и това, че събитието съвпадна с рождения ми ден е уникално”, разкрива Глория пред LOVE style. Тези дни тя се върна от Париж.
Примата на попфолка повече от 20 пъти е била във френската столица, но сега отскочи просто така – да си зареди батериите и да си почине след успешното представяне в „Денсинг старс”.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.