Къци към Багата и Фънки: Косата ми побеля заради вас!

https://blitz.bg/shoubiznes/kaci-kam-bagata-i-fanki-kosata-mi-pobelya-zaradi-vas_news165224.html Blitz.bg

Шоуменът Къци Вапцаров с изненада откри, че откакто е влязъл в Къщата на ВИП Брадър, косата му е побеляла. Главните виновници за това били мъжете.

“За определени косми вина имате вие”, обърна се директно той към Фънки и Багата. Тримата обсъдиха видимите белези на стрес, с които Къци се е сдобил в предаването.

“Нали знаеш, че белите косми са ти от хубави моменти?”, попита на свой ред Благой. С типичното си чувство за хумор Фънки добави, че е убеден, че бившият тв водещ се е сдобил с бели косми не само по главата, но и под мишниците.

“Най-много бели косми имам от Юлиян. После от Фънки и най-накрая от Манго”, продължи с обясненията Къци./БЛИЦ 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай