Любимец на Мария пак напусна Music Idol

https://blitz.bg/shoubiznes/lyubimec-na-mariya-pak-napusna-music-idol_news42497.html Blitz.bg

Пламен отново напусна най-гледаното шоу у нас Music Idol.

В началото на предаването на четирите горещи стола седяха Пламен, Русина, Соня и Преслава, които изпълниха по едно парче, за да се спасят още на първо четене. Това успяха да сторят Соня и Русина и така Пламен и Преслава трябваше да пеят още веднъж във войната на гласовете.

След две брилиянтно изпълнени песни зрителският вот отново не помогна на Пламен и той напусна шоуто, но не и преди да бъде прегърнат от вече бившите си съайдъли. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай