Певицата Люси Дяковска и половинката й Камелия доказаха, че са заедно. Напук на клюките, че са сложили край на връзката си, двете се чувстват добре и в момента са на романтична почивка в Барселона.
Влюбените дами споделиха кадър от преживяванията си в социалната мрежа Фейсбук. На фотоса и двете изглеждат щастливи.
"Добро утро, ранни птички! Ето някои лични спомени от нашето пътешествие в Барселона!", написа Люси над споделената снимка.
Както се вижда, Камелия се е върнала към русия цвят на косата. Всъщност тя стана брюнетка заради участието им в шоуто ВИП Брадър, където трябваше да заблуди всички, че е принцеса с разбито сърце./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.