Мария Силвестър: Това беше най-страшното нещо, което съм виждала

Тв водещата на "Бригада нов дом" буквално не е на себе си от случилото се

https://blitz.bg/layfstayl/mariya-silvestar-tova-beshe-nay-strashnoto-neshto-koeto-sam-vizhdala_news1067909.html Blitz.bg

"Бригада нов дом" се завърна в ефира на bTV на 15 февруари, а с новия сезон дойдоха и силно драматичните истории, които ще ви накарат в много от случаите да заплачете пред малкия екран, пише show.blitz.bg

Наскоро водещата Мария Силвестър не издържа и публично сподели кое е нещото, което до такава степен я е шокирало и стреснало, че едва ли ще го забрави цял живот. Синеоката брюнетка го определя като "най-страшното нещо, което съм виждала".

Вижте какъв ужас изживява Мария Силвестър и защо в show.blitz.bg

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай