Майкъл Болтън идва на 30 юни

https://blitz.bg/shoubiznes/maykal-boltan-idva-na-30-yuni_news46725.html Blitz.bg

Майкъл Болтън идва за концерт в София. По покана на Болкан Ентъртейнмънт Болтън звездата ще пее в НДК на 30 юни.

Концертът му е част от световното турне на певеца "The Very Best of Me", посветено на албума, събрал най-големите хитове на изпълнителя.

Публиката ще може да се наслади на незабравимите и чувствени хитове How Am I Supposed To Live Without You, When A Man Loves A Woman, Only A Woman Like You и много други.

Билетите тръгват на 1 май на Билетен център НДК, мрежата на ticketstream.bg, включително Office 1 Super Store и касите на М-Тел, мрежата на eventim.bg, включително Пикадили и Германос.

Цените са между 30 и 80 лв. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай