Сестри близначки имаха връзка с един и същи мъж и не съжаляват за това. Те разкриха спецификата на връзката си в интервю за YouTube канала Love Don’t Judge.
Двете жени казаха, че преди са излизали с различни мъже, но осъзнали, че това не е за тях.
Въпреки различните им характери, те намират за по-удобно да делят едно гадже помежду си.
Гаджето им призна, че никога преди не е имал връзка с две жени наведнъж, така че му трябвало много време, за да свикне.
Повече за нестандартните отношения на един мъж с две сестри близначки виж в jenata.blitz.bg.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.