Нов грандиозен скандал в Къщата! Наглецът Кулагин обиди по най-грозния начин Ваня Костова, легендата обаче го съкруши!
Певицата се засегна и така започна словесна престрелка между нея и Кулагин. Притеснен, че може да загуби съвсем симпатиите на останалите съквартиранти, гримьорът опита да смекчи почвата, но така само задълбочи проблема.
"Не съм ти казал, че си стара жена, Ваня", опита да се извини той, но Ваня Костова не се трогна и го нападна: "Ти се опитваш да му направиш добро... Сега почна моят задник ли да ядеш? Имаш нужда да хванеш някой и да го заръфаш!"
"Не, не ми е удобно, аз съм имал баба инвалид и съм й обувал чорапите", изтърси Кулагин, но Ваня не отстъпи:
"Тартюф, лицемер. Не желая да говоря с теб. Това, което ти правиш, е лицемерие. Не ми говори в очите."
Накрая Стефан не издържа на непрестанните заяждания на Кулагин и се разкрещя, стряскайки останалите съквартиранти.
Неприязънта му към вип гримьора си пролича и по време на елиминиациите, които текат в момента в къщата на ВИП Брадър. Той предложи именно Кулагин за изгонване, обвинявайки го, че е лицемер и мързеливец.
След това пък номинира Диона, твърдейки, че прави това, защото тя се подлагала лесно на манипулации и лично той опитвал също да я манипулира.
Последвайте ни
на психопати , интриганти и луди ! Кой ще гледа тая сбирщина ?
Те такива дебили са всички в БГто,ГЕРБавите ебаха мамата на България и оня Диктатор Борисов.
Щото свинкята е от сой, и синя кръв! Може само венците и да са синкави, че от Млада Гвардия, мангалския квартал на Димитровград..ако не сте запознати де! И учеше в началното училище там, до 8ми клас! Дебелото говедо изпя две три сладникави шлагерчета, и стана синя кръв!
Много е жалък,защото само един злобен женомразец може да обижда жена на дебела и стара ,никой истински мъж не го прави.Той не е нито мъж нито жена и точно това го е озлобило срещу всички са наясно какво са .Само един истинкси нещастен безполов комплексар обижда жени на годините на майка му ,с дебела и стара .Не е проблем да си дебел и стар но да си безполов е сериозно и необратимо
Ваня , лично я познавам в периода когато бях в Б-с , тя завърши музикалното училище там както и връзката с Тоника , които ги познавах лично , но Ваня е здържна с възпитание , в сравнение с Ева и т.н.
Ваня се държи отвратително ,през цялото време поучава ,назидава .Самочувствието и е право порпорционално на килограмите .
По принцип, това е така, но в случая думите бяха "възрастна и болна", а не "стара и дебела". Когато беше попитан в последствие Ваня сам каза, че е възрастна и не се обижда от това, защото е вярно, а освен това е болна от диабет. Така, че това, което каза Кулагин беше абсолютно точно и не я обиждаше по никакъв начин. Друг въпрос е, че по принцип Кулагин е изключителен дразнител и в много случаи направо неприятен и дразнещ.
Кулагин е прекрасно момче. Той е прероденият Йсус Христоз. Госпот Бок здраве да му дава.
Абе защо ни занимавате с това малоумно "предаване" и с тези пропадняци, които участват в него? Всеки, който има поне малко достойнство не би участвал в него!
Тези в къщзта ще са най-полезни е мариците !Поне с киловат ще се повиши мощността
Кулагин е тутален пичъ, искам близнаци от негу...
тес лелки са много досадни.Бавни,докат каже нещо и аз вече се нааквам от зор.
Само доказани идиоти, а доказано е че 80% от българите са такива гледат тази дрисня!
Това,че е сборище на пропаднали хора,е ясно и на малките деца.Питам само: Кой финансира тази помия да бъде показвана пред милионната аудитория,жадна за глупости!И второто: По никакъв начин не оправдавам присъствието на Ваня Костова в този каймак на утайката!Мястото и не е там,интелекта и би трябвало да не позволява дори диалог с такива извратеняци!