Шефът на злополучната дискотека “Амнезия”, пред която загина студентът Стоян Балтов, наля 30 000 лева във Вип Брадър 3. Петьо Петков се обади на финала и чрез любимеца си Малък Тошко обяви, че дава 25 бона за каузата, съобщава “Телеграф”.
На въпрос на водещия Ники Кънчев защо точно чрез сина на Батето Петьо Амнезията отговори простичко: “Защото е пич”.
Шефът на “Амнезия” се обади почти криминално. Наложи се Ники Кънчев да му задава въпроси, за да се разбере кой точно е щедрият дарител. Със завален глас мъжът обясни, че се казва Петьо Петков и е същият, който купил за 5000 лева футболна топка и фланелка с автографи на известни играчи в една от предните каузи на съквартирантите. Пред стои познати ресторантьорът от Студентски град, който върти и бар “Миленката”, неведнъж се хвалеше, че именно той е броил пачките за коженото кълбо и тишъртката. .Не го познавам, но сега съм много развълнуван. Може и да се знаем. При всички случаи му благодаря, отбеляза внукът на Тато, след като баснословната сума. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.