Знае се, че топлото време отключва някои по-специфични душевни състояния, но е лошо, когато те се комбинират с шофиране. На видеото се вижда водач, който като че ли се опитва да навреди както на себе си, така и на другите участници в движението.
Подобно шофиране е напълно излишно и застрашава живота и здравето на всички на пътя. Ако някой бърза и трябва да стигне някъде спешно, по-добре да тръгне по-рано, отколкото да си играе по този начин със съдбата, пишат от "Господари на ефира".
Потенциален убиец на пътя !---Целта на това споделяне не е да се събират лайкове, а да достигне до максимално много хора. И естествено да внимаваме повече по пътищата.Шофьори като този са потенциално опасни за всички на пътя !Благодаря ви за вниманието.
Публикувахте от Пламен Пенчев в 6 април 2016 г.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.