Семейството на Гала едва не припадна от глад

https://blitz.bg/shoubiznes/semeystvoto-na-gala-edva-ne-pripadna-ot-glad_news583376.html Blitz.bg

Семейството на Гала едва не прималя от глад. Водещата и любимият й Стефан решиха да заведат децата на ресторанта, в който се снима предаването Хелс Китчен, пише hotarena.net.

След дълго умуване щерката на Гала и тази на Стефан си избраха нещо съвсем лесно и просто от менюто. Участниците в риалитито обаче изобщо не се справиха с поръчката в кухнята и двете момичета почти припаднаха от глад, призна самата Гала. 

В епизода в четвъртък бе изгонен и първият участник от новото готварско предаване. Напусналият е Тодор, който изобщо не се понрави на шеф Ангелов, и титулуваният готвач му показа вратата.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай