Все по-упорити са слуховете, че участничките от "Ергенът" заработват като платени момичета и използвали формата за вдигане на тарифата.
Две от най-емблематичните участнички излязоха на Витошка и втрещи всички с признания, които са написали на лист хартия. Александра призна дали има деца, а Ева пък дали спят с мъже за пари.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.