Туристка отиде на Филипините, хвана бяс и не се завърна жива

Починала в болницата, в която работела

https://blitz.bg/ptuvane/turistka-otide-na-filipinite-hvana-byas-i-ne-se-zavarna-zhiva_news673847.html Blitz.bg

Туристка от Норвегия - 24-годишната Биргита Калестад умря от бяс след завръщането си от почивка във Филипините.

Там момичето, което карало мотопеди с приятели, изпитало съжаление за нещастно кученце, което стояло край пътя.

Биргит, която, според роднини, обичала животни, го вдигнала и го занесла в къщата, която била наела заедно с компанията си. През цялото време тя се грижила за кученце и играела с него. В същото време нито Биргит, нито приятелите й придавали значение на малките драскотини и ухапвания по ръцете, които кученцето оставило.

Още можете да прочетете на pochivka.blitz.bg

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай