Веско Маринов шокира: Умирам от болки, зле ми е!

Певецът, когото ще гледаме след броени дни в хитовото шоу за имитации, едва говори в момента

https://blitz.bg/layfstayl/vesko-marinov-shokira-umiram-ot-bolki-zle-mi-e_news1066030.html Blitz.bg

Веско Маринов, когото съвсем скоро ще гледаме в журито на 13-ия сезон на "Като две капки вода", едва говори и умира от болка, пише "България днес", цитирани от show.blitz.bg

Певецът, любимец на поколения българи, който от известно време плаши от екрана като граф Дракула - в каквато роля влиза в клипче за предстоящото шоу, стъписа всички за броени минути с това, което призна.

Вижте защо Веско Маринов умира от болки и какво е състоянието му в show.blitz.bg

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай
3 Коментара
Село
преди 1 година

Неуместно е посредствено провинциално селянче, да се опитва да играе образа на славния мъж и забележителна историческа фигура граф Дракула. Пародия.

Откажи
Haha
преди 1 година

Veso 4algarq poten

Откажи