Всички сме притеснени за домовете си по празниците! Вижте как да се предпазите от неприятно "посещение"

https://blitz.bg/za-damite/vsichki-sme-pritesneni-za-domovete-si-po-praznicite-vizhte-kak-da-se-predpazite-ot-nepriyatno-poseshtenie_news646755.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> В навечерието на празниците мнозина вече стягат багажа и се готвят за дълго чаканата почивка със семейството си. Тя, естествено, ще бъде някъде далеч, на стотици километри от дома. 

Коледа и Нова година е любимото време на крадците. Когато един дом престане да бъде крепост, той се превръща в привлекателен обект за престъпниците. Според официалната статистика, в един от най-популярните и привидно спокойни градове в света - Барселона, месечно се извършват около 7 хиляди домови кражби.

Как да защитите надеждно собствения си дом по празниците, особено ако не разполагате със средства за скъпи охранителни аларми? С изключително простите и в същото време ефективи трикчета, които ще ви помогнат не само да обезопасите дома си, но и да убиете желанието на крадците да проникнат в него, можете да се запознаете в jenata.blitz.bg.

Коментирай