W.A.S.P. идват в София на 17 ноември

https://blitz.bg/shoubiznes/wasp-idvat-v-sofiya-na-17-noemvri_news57997.html Blitz.bg

W.A.S.P. стартират европейско турне тази есен в подкрепа на новия си албум "Вавилон" (Babylon). Това четем на страницата metalexpressradio.com. Турнето им ще започне на стария континент като откриването му ще бъде в Русия на 11 октомври и ще завърши на 6 декември в Глазгоу, Шотландия.

Очаква се новият албум на W.A.S.P. да се появи в музикалните магазини на Европа на 12 октомври.

Сред засега потвърдените градове присъства и София. Мястото е зала "Христо Ботев", а датата е 17 ноември.

За момента липсва каквото и да е било потвърждение от българска страна. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай