За нищо на света не режете ноктите си по това време, ако не искате проблеми

Старите хора са вярвали, че тогава се активират злите духове и човек може да стане по-уязвим

https://blitz.bg/za-damite/za-nishto-na-sveta-ne-rezhete-noktite-si-po-tova-vreme-ako-ne-iskate-problemi_news816893.html Blitz.bg
Съществуват достатъчно много поверия, свързани с ноктите.

Старите хора са смятали, че в тях е концентрирана жизнената енергия и ако извършват някакви манипулации с тях в неподходящо време, ще привлекат неприятности и нещастия в живота си, ще загубят успеха и късмета си и могат да се окажат в ръцете на злите сили. 

От какво ще умрете според зодията си

Или пък да преминат към тъмната страна. 

Те са вярвали, че в определена част от денонощието се активират злите духове и ако извършат манипулацията тогава, могат да станат по-уязвими.  

Кога е най-опасното време за рязане на нокти и какви беди може да си навлечете, четете в jenata.blitz.bg.



 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай