Зад избора на новата Мис България седи професионално жури
Тамара Георгиева от София е тазгодишната победителка в конкурса
Тя спечели 28-то издание на най-престижния конкурс за красота на бляскава церемония в Рейнбоу плаза в конкуренция с 20 участнички от страната. Зад избора на Тамара седи професионално жури, в което се включиха и пет бивши носителки на короната – Наталия Гуркова, Елена Ангелова, Антония Петрова, Марина Войкова и Габриела Кирова.
В конкурса "Мис България" по регламент могат да участват неомъжени българки между 17-25 години, които трябва както да спечелят регионален конкурс, така и да притежават красота, талант, харизматичност, сценично поведение, широка обща култура и добродетели. Конкурсът е излъчил много красиви победителки като: Любомира Славчева, Евгения Калканджиева, Наталия Гуркова, Елена Ангелова, Ивайла Бакалова, Роси Иванова, Славена Вътова, Марина Войкова и други.
Конкурсът протече в четири тура: атрактивен флашмоб с препратки към социалната кауза на конкурса, тур по бански костюми, тур с официални тоалети, полуфинал и финал.
Победителките ще представят страната ни на Miss Planet, Miss Globe и Miss Bikini International.
Последвайте ни
объркали сте се. Тази на снимката не е мис 2017.
ПОДАРИХ НА ДРУГАРЯ ВОЛГИН ЧЕТВЪРТИТ БРАДАВИЧЕСТ ПЕЕЩ "ШИРАКА ХАЛКА МАЯ РАДНАЯ " АНАДОЛСКИ СТРАПОН С ВГРАДЕН РЕОТАН , ЗА ДА МУ СГРЯВА ХАЛКАТА И ДА НЕ ГО НАПУСКА МУЗАТА !
бакалова и вътова са СТРАШНИ !!! красавици
Журито явно е съставено само от содомисти
Професионалисти са, да! Обаче в какво!?
Че бивша миска не би трябвало да участват в подобни журита, миска не е професия, а и едва ли някоя би посочила по хубава от нея си, за да не я засенчи...така с всяка следваща година миските и плеймейтките ще никнат все по зле. В такива журита трябва да участват пластични хирурзи,актьори, художници, както и обикновени мъже и жени, въобще опитни разбирачи от женската хубост.
XA XA XA яснооооо
На тая много й е крива мутрата !!!! За уйй в тъмното става ама за мис НЕ !!!!!!!!!
Само като ги гледаме тези в журито какви "хубавици" са - от крокодил нагоре, нищо чудно, че са избрали тази за мис.
Като я гледам, ми е ясно кой стои зад избора й! Богат любовник, платил за титлата, за да зарадва мацето! Защо вечно слагат разни кикимори за мис България, та обиждат страната и излагат българките, като показват подобни вампири по света!? Ами то по улицата човек да се разходи, ще срещне поне 10 по-хубави от тази! Апропо, какво им е "професионалното" на изредените специалистки!? Освен, че "професионално" посещават събития с безплатна храна и напитки и чичковци с дебели портфейли!?
Всяка година - едно и също! Слагат поредния крокодил на 1-во място за смях и подигравки и на гаргите! Та народа да се чуди това конкурс за красота ли е, или за грозота! Как пък един път не избраха наистина хубаво момиче, та хората да кажат "Браво!", а не да се подиграват на поредната!?
Много фотошоп, подострили сте и скулите като бръснач и са останали само два нюанса. Нещастници. И не можахте ли да отрежете че държи цигари.
Хич не ви бива в ретуша.
Таз не е Тамара!!!!! Тази е някаква друга грозница !!!
По-добре мен да бяхте избрали бе,ама това грозното каква мис може да бъде?Толкова хубави момичета имаше,но явно за това са платили повече!Е след Тоца крокодила за която беше платил руският и любовник нищо ново на конкурса мис България!
По-добре мен да бяхте избрали бе,ама това грозното каква мис може да бъде?Толкова хубави момичета имаше,но явно за това са платили повече!Е след Тоца крокодила за която беше платил руският и любовник нищо ново на конкурса мис България!
Тази на снимката не е мис 2017, която е много зле с бръчките.
Да живее фотошопа. Па после фотографите виновни. То бива наглост, то бива порнография, ама ние не сме идиоти. Макар че много ви се иска, нали?
Вампир или що е това ?.Публикуваите имената и кратка инфо эа журито.
Аха, като те изберат за Мис и ставаш професионалистка вече, така ли?