Колата на германец се подпали, той я угаси с... бира

Докато си карал спокойно по пътя, шофьорът усетил странна миризма

https://blitz.bg/lyubopitno/kolata-na-germanec-se-podpali-toy-ya-ugasi-s-bira_news699582.html Blitz.bg
Необичайна случка в Германия. Автомобил пламнал на магистрала близо до град Хьосбах в Бавария. Изненадващото обаче е, че шофьорът на возилото изгасил огъня с бира, съобщава АП.

Докато си карал спокойно по пътя, шофьорът усетил странна миризма. Спрял веднага и отворил капака на превозното средство.

Оказало се, че двигателят на колата внезапно се е запалил. Без да губи време германецът извадил бутилки с бира от багажника си и веднага изгасил огъня. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай