Очевидецът е заснел летящият обект над столичния кв. "Гео Милев" и е изпратил кадри.
Ето какво е написал свидетелят. Публикуваме сигнала му без редакторска намеса:
"Здравейте! Снимах НЛО над София в кв. Гео Милев. Премина над блока, в който живея. Те са с светлина, като на звездите и понякога постепенно я изключват.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.