Само в БЛИЦ: В небето над София прелетя НЛО (ВИДЕО)

Това твърди читател на медията ни, който е изпратил кадри

https://blitz.bg/lyubopitno/samo-v-blic-v-nebeto-nad-sofiya-preletya-nlo-video_news674786.html Blitz.bg
НЛО е прелетяло тази нощ над София. За това сигнализира Златин Георгиев, който е наш редовен читател. 

Очевидецът е заснел летящият обект над столичния кв. "Гео Милев" и е изпратил кадри. 

Ето какво е написал свидетелят. Публикуваме сигнала му без редакторска намеса:

"Здравейте! Снимах НЛО над София в кв. Гео Милев. Премина над блока, в който живея. Те са с светлина, като на звездите и понякога постепенно я изключват.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай