Щастлива двойка откри нещо изумително в стридите, които ядеше

Мъжът поясни, че открил перла в устата си, докато похапвал деликатеса

https://blitz.bg/lyubopitno/shtastliva-dvoyka-otkri-neshto-izumitelno-v-stridite-koito-yadeshe_news704923.html Blitz.bg

Двойка похапвала стриди в ресторант в Ню Джърси и с изненада открила перла в една от тях, съобщи ЮПИ.

Антън и Шерил Шърмър от Тенъфлай заявиха, че консумирали четвърта стрида в заведението "Стърн енд Боу" в Клостър, когато попаднали на перлата.

Мъжът поясни, че открил перла в устата си, докато похапвал деликатеса.

Антън и Шерил дарили перлата на ресторанта, който планира да я постави в рамка и да я изложи. Негови служители увериха, че става въпрос за първата перла, открита в стрида в заведението.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай