Японец направи годежен пръстен с изрезки от ноктите си ВИДЕО

Неузнаваемото преобразено вещество от ноктите било нанесено в калъп под формата на диамант

https://blitz.bg/lyubopitno/yaponec-napravi-godezhen-prasten-s-izrezki-ot-noktite-si-video_news705260.html Blitz.bg

Японец, който една година събирал в бурканче изрезки от ноктите си, измайстори с тях годежен пръстен, пише в."Мирър".

Изданието разказва за фазите на преработка на биологичния материал, филмирани от потребителя Кивами Джапан. Събраните нокти потребителят от YouTube пуснал в блендер. Консистенцията им не го удовлетворила, така че ги смeлил по-фино на прах. Получената пудра той смесил с вода и я държал във фурната в продължение на 90 минути. Получило се нещо като тъмен восък.

Неузнаваемото преобразено вещество от ноктите било нанесено в калъп под формата на диамант, а след това било монтирано в сребърен пръстен. В завършен вид бижуто имало инкрустиран нещо като черен полускъпоценен камък, който по никакъв начин не издавал произхода си.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай