Такова нещо в Лисиците не е ставало от 30 години ВИДЕО

Оказва се, че бъдещият първи в селото ще е кмет без кметство, защото там никога не е имало сграда за местната власт

https://blitz.bg/mestni-izobori-2023/takova-neshto-v-lisicite-ne-e-stavalo-ot-30-godini-video_news983155.html Blitz.bg

За първи път от 30 години насам в село Лисиците ще имат възможността да си изберат собствен кмет. Кандидатът обаче е само един, съобщава Нова телевизия.

Освен това оказва се, че бъдещият първи в селото ще е кмет без кметство, защото там никога не е имало сграда за местната власт.

 

Следете актуалните новини с БЛИЦ и в Telegram. Присъединете се в канала тук

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай