122-ма отведени в районното от началото на протестите

МВР благодари на гражданите, че запазват мирния характер на протеста

https://blitz.bg/stolitsa/122-ma-otvedeni-v-rayonnoto-ot-nachaloto-na-protestite_news208372.html Blitz.bg

От началото на протестните действия (14- 29 юни) в столичните районни полицейски управления са били отведени общо 122 -ма души, съобщават от пресцентъра на МВР. 98 от тях са били без документи за самоличност, други 17 - носели забранени от Закона за събранията, митингите и манифестациите предмети.

За хулигански прояви са били отведени 6-ма, а за притежание на наркотични вещества - един. В отрезвителя за 24 часа бил настанен един. Служителите на реда са извършили множество проверки на място.

Столичната полиция продължава да обезпечава обществения ред и сигурността по време на протестните действия.

МВР благодари на гражданите, че запазват мирния характер на протеста.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай