18 случая на морбили са регистрирани за сряда във Варна, заяви директорът на Регионалния център по здравеопазване във Варна д-р Веселин Балкански.
От началото на седмицата в града са регистрирани 104 случая.
Няма тежко протичащи случаи на морбили във Варна, като почти всички от болните са деца до 18 години.
"Да се надяваме, че нещата ще вървят в посока спад на заболелите", каза още д-р Балкански. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.