2500 деца без детска градина след първо класиране

https://blitz.bg/obshtestvo/2500-deca-bez-detska-gradina-sled-parvo-klasirane_news49962.html Blitz.bg

Около 2500 деца, кандидатстващи за първа група остават без детска градина след първо класиране. Още по-голям е дефицитът на места в яслите - извън първото класиране остават 4000 деца.

Директорите на всички детски градини вече разполагат със списъците на децата, приети на първо класиране, обясни Мария Минчева, директор на Дирекция „Образование” в Столичната община.
 Записването започва в понеделник 25 май и ще продължи до 5 юни.  /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай