Столични полицаи започват подписка в подкрепа на колегата си Александър Александров. Бившият началник на групата "Тежки престъпления" в столичното 9-о РПУ и получи 3-годишна ефективна присъда.
Обвинението срещу него е за насилствено изтръгнато признание от свидетел, припомни БНР.
Колеги на осъдения служител на реда ще апелират към президента Георги Първанов да амнистира Александър Александров, защото твърдят, че присъдата, потвърдена и от последна инстанция, е несправедлива. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.