Земетресение с магнитуд около 3,1 по скалата на Рихтер е регистрирано на 200 км в посока "юг-изток" от София, извън територията на страната.
Това съобщиха от Министерството на извънредните ситуации, позовавайки се на данни на Сеизмологичния център към Геофизичния институт на БАН. Трусът е регистриран в 15.04 ч. днес. Няма данни за пострадали и за нанесени щети. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.