3,1 по Рихтер на 200 км от София

https://blitz.bg/obshtestvo/31-po-rihter-na-200-km-ot-sofiya_news48889.html Blitz.bg

Земетресение с магнитуд около 3,1 по скалата на Рихтер е регистрирано на 200 км в посока "юг-изток" от София, извън територията на страната.

Това съобщиха от Министерството на извънредните ситуации, позовавайки се на данни на Сеизмологичния център към Геофизичния институт на БАН. Трусът е регистриран в 15.04 ч. днес. Няма данни за пострадали и за нанесени щети.  /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай