Двама от най-скандалните герои на деня - бившата барета Алексей Петров и сваленият от екран водещ Георги Коритаров, бяха уловени от Булфото в кротка раздумка снощи на фона на шарена черга при откриването на втория ресторант "Под липите" в столицата.
Скандалният журналист и бившият силовак и сътрудник на ДАНС сладко хапваха постни "звездни" сарми и си бъбреха в закътано сепаре. Според медийни изявления, двамата ще издават съвместна книга "Медия и сигурност" за ролята на олигархията в годините на преход. На съседна маса бившият главен прокурор Никола Филчев се веселеше с колеги и приятели на фона на народна музика. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.