"От утре ще се чувствам освободен от взаимното неудобство с премиера да сме в отношения на работник и работодател" - така коментира пред БГНЕС настроението на последния си работен ден в ДАНС спецагентът Алексей Петров.
След едночасов разговор на 18 август тази година с новия ръководител на държавната агенция Петров изрази желание да премине на друга работа. Тогава Алексей Петров поиска новината за напускането на досегашния пост да не бъде разпространявана до 31 август.
Днес той повдига завесата за случващото се в последните две седмици, определяйки го като период на "мълчаливо несъгласие с основни тези и решения на премиера и неговия кабинет". /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.