Бебе на два дни изчезна от родилен дом

https://blitz.bg/obshtestvo/bebe-na-dva-dni-izchezna-ot-rodilen-dom_news26383.html Blitz.bg

Новородено на два дни бе отвлечено от родилен дом в Ортез в Югозападна Франция, предаде АФП.


Майката на новороденото момченце била в банята и когато излязла, установила, че детето липсва.
Задействана е специална процедура при подобни случаи, която влезе в сила във Франция през 2006 година. Тя се състои в това сигналът за отвличането, снимките и описанието на отвлеченото дете, както и основните факти по случая да бъдат разпространени в медиите по най-бързия възможен начин, за да може да се очаква постигането на възможно най-добри резултати. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай