И актрисата Милица Гладнишка се нареди сред протестиращите пред Народното събрание, видя репортер на БЛИЦ. Звездата от шоуто "Като две капки вода" наду тромпета точно когато полицейският кордон изведе премиера Пламен Орешарски от парламента.
Протестиращите се събраха тази сутрин "на кафе" около Народното събрание. Част от тях замеряха сградата с домати и яйца, а скандиранията са "Мишки!" и "Оставка".
Депутатката Мая Манолова беше уцелена с яйце, а колегата й Димчо Михалевски едва успя да се измъкне от лапите на протестиращите.
След оттеглянето на премиера Пламен Орешарски от Народното събрание, протестиращите на площада намаляха и остана само най-непримиримото ядро от тях. /БЛИЦ
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.