След живата верига, която направиха за кратко протестиращите около парламента и половинчасовата блокада на Орлов мост, протестът "На кафе пред парламента" започна да губи първоначалния си плам.
Край западния вход на Народното събрание, някои от протестиращите бяха полегнали на саксиите за цветя, а други просто седяха унило.
Пред централния вход на Парламента около стотина души викаха: "Оставка".
След доматите и черния хайвер, днес менюто беше разнообразено и с летящи портокали. Все още се виждаха и останки от вчерашните краставици, с които беше замеряна сградата на народните представители. /БЛИЦ
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.