БОЕЦ ще заварди парламента утре сутринта

Ще викат откъм задния вход на Народното събрание в 8:30

https://blitz.bg/obshtestvo/boec-shte-zavardi-parlamenta-utre-sutrinta_news763683.html Blitz.bg
Протест пред сградата на Народното събрание е предвиден за утре сутринта, каза Весислава Танчева, от Боец, на страницата във фейсбук "Правосъдие за всички".

Мероприятието е планирано за 8:30 сутринта, ще бъде от задната част на парламента, откъдето повечето депутати влизат. "Някои от тях са обещали да си говорим, ще бъде интересно," закани се тя.
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай