„Хората от Айтос са ги лъгали, че с 1000 лева ще им дигнат данъка, ще им взимат пари, ще ги тормозят. Това са не само лъжи, това са провокации, а според мен и престъпление”, категоричен бе премиерът в оставка.
„Средствата за саниране не са ми свидни, защото отиват директно при хората. Учудвам се на дебатите в парламента по темата и на противниците на програмата. В Айтос предстои обновяването на още 40 сгради”, увери Борисов.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.