Борисов взриви нета със СНИМКА на внуците и още две...

Лидерът на ГЕРБ си прекарва страхотно у дома с внучетата си

https://blitz.bg/obshtestvo/borisov-vzrivi-neta-sas-snimka-na-vnucite-i-oshte-dve_news860301.html Blitz.bg
Вкъщи с Бойко и Иван и техните любимци Сара и Бари е най-хубавото време! Toва написа във "Фейсбук" Бойко Борисов, публикувайки сладка снимка на внуците си с домашните любимци край елхата, до която са подаръците им.

"Честита Нова година с пожелания за здраве и късмет, обич и радост!", добави лидерът на ГЕРБ, поздравявайки всички за настъпването на 2022 година.
 






 

Вкъщи с Бойко и Иван и техните любимци Сара и Бари е най-хубавото време! Честита Нова година с пожелания за здраве и късмет, обич и радост!

Публикувахте от Бойко Борисов в Събота, 1 януари 2022 г.

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай