Малко след като официалната част приключи, десетки се наобиколиха министър-председателят, за да си направят селфи с него. Борисов не отказа на никого снимка за спомен и по традиция най-много се зарадва на малките деца.
![]()
![]()
![]()
"Радвам се, че си изпълнихме обещанието за празника да бъде възстановено Военновъздушното училище „Георги Бенковски”. Правителството ще продължи да подобрява материалните условия за военните, като предстои да отпуснем около 2 млрд. лв. за нова военна техника, която ще бъде на най-високо световно ниво.
Днес почитаме и Свети великомъченик Георги Победоносец. Честит празник!".
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.