Над хиляда служители в чужди компании и представители на посолствата у нас запретнаха днес ръкави да помогнат за освежаването на най-посещаваните места - паркове и градинки. Специални грижи бяха положени в зоологическата градина в София, където прясна боя бе положена по пейки, парапети и по клетките на животните.
Инициативата вече е традиционна и се нарича Ден на доброволчеството. Нейни организатори са фондацията "Помощ за благотворителността в България" и Американската търговска камара в България. Участват и служители от фирми в страната, като на тяхното внимание се радват най-вече обитателите на социалните домове. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.