Д-р Енчев се ваксинира и припомни: Някои си мислят, че ще им пораснат рога, но...

50 души от болницата са изявили желание да се ваксинират, но засега там са пристигнали само 25 ваксини, поради логистични причини

https://blitz.bg/obshtestvo/d-r-enchev-se-vaksinira-i-pripomni-nyakoi-si-mislyat-che-shte-im-porasnat-roga-no_news789807.html Blitz.bg

Д-р Ангел Енчев и брат му д-р Невен Енчев са сред първите подложили се на ваксинация в Пловдив, съобщава Trafficnews.bg.

"Още откакто се заговори за ваксина знам, че ще се ваксинирам. Няма пандемия която да е била преборена по друг начин", каза пред журналисти Ангел Енчев.
 

Първият ваксиниран в болница "Медлайн" е Стефан Василев - анестезиолог и началник на Ковид-отделение. Енчеви му отстъпили да е първи, тъй като е спасил много животи.

50 души от болницата са изявили желание да се ваксинират, но засега там са пристигнали само 25 ваксини, поради логистични причини.

"Всеки човек има право на избор и всяка ваксина се посреща с доза страх, дори ваксината срещу едрата шарка, която е направена от омаломощен щам преминал през крава, хората масово започнали да мислят, че ще им поникнат рога", допълни още д-р Енчев.
 

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай