Веднага след концерта на Destruction в София на 1 май групата, начело с основателя и фронтмена Sсhmier, ще бъдат специални гости в бар Black Lodge. Там феновете на групата ще могат да присъстват на звездното афтър-парти.
Концертът на Destruction ще бъде в Blue Box и ще има солиден съпорт в лицето на още 3 банди - METHEDRAS (траш метъл, Италия), IMPERIOUS REX (траш метъл, САЩ), RISING DREAM (спийд метъл, Хърватска)
Организаторите напомнят, че все още са в продажба промоционалните комбинирани билети, които важат и за двете дати, заедно с концерта на Pain./БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.