Дунав мост 2 се запуши

Колона от ТИР-ове се е образувала

https://blitz.bg/obshtestvo/dunav-most-2-se-zapushi_news208351.html Blitz.bg

Колона от ТИР-ове се е образувала на Дунав мост 2, а причината за затрудненото преминаване са проверки от румънска страна.

През моста движението е затруднено само на тежкотоварните автомобили, а за останалите моторни превозни средства преминаването се извършва спокойно, въпреки че трафикът е засилен. Тази нощ изтича гратисният период, в който през Дунав мост 2 можеше да се преминава безплатно. От 24 часа всички моторни превозни средства ще заплащат такси.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай