Двама въоръжени нахълтаха в магазин в Стара Загора, но не им излязоха сметките

https://blitz.bg/obshtestvo/dvama-vaorazheni-nahaltaha-v-magazin-v-stara-zagora-no-ne-im-izlyazoha-smetkite_news537601.html Blitz.bg
Полицията в Стара Загора задържа двама мъже, извършили въоръжен грабеж в магазин, в близост до центъра на града, съобщиха от МВР. Двама мъже са задържани с прокурорско постановление за 72 часа. Вчера в полицията бил получен сигнал за въоръжен грабеж от магазин в града.

По случая било образувано досъдебно производство. В резултат на проведените оперативно – издирвателни действия криминалистите установили и задържали извършителите – Д.Т./21 г./ и П.К./21 г./, и двамата от Стара Загора. При извършени процесуално-следствени действия в жилищата на двамата и лек автомобил, управляван от Д.Т., са намерени газов пистолет и маска – плетена шапка със саморъчно изрязани отвори.

С постановление на Районната прокуратура на двамата е наложена 72 – часова мярка за задържане. Работата по случая продължава.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай