Двама влюбени се отказаха от цветята за сватбата си, дариха парите на болни деца, фотосесията им е повече от романтична (СНИМКИ)

https://blitz.bg/regioni/dvama-vlyubeni-se-otkazaha-ot-cvetyata-za-svatbata-si-dariha-parite-na-bolni-deca-fotosesiyata-im-e-poveche-ot-romantichna-snimki_news550272.html Blitz.bg

Нетрадиционен, но изключително благороден жест направиха младоженците Моника и Атанас Христеви, които преди броени дни сключиха граждански брак. 

Младите пловдивчани, които си казаха "да" на красива и стилна церемония в хотел "Марица", решиха да се откажат от т цветята, с които обикновено поканените затрупват булката. В поканата, която всеки гост получи, имаше молба, парите които всеки е решил да даде за букет, да бъдат дарени за благотворителност, съобщава "Трафик". 

Всеки от поканените прегърна благородната кауза на младоженците. Желанието на младото семейство Христеви бе събраните средства - 800 лева- да бъдат дарени на Детската онкохематология в УМБАЛ "Свети Георги". 

Двойката получи и специалната благодарност на управителя на Университетската болница проф. д-р Карен Джамбазов. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай