Той лежи в елитната Военномедицинска академия с пневмония, но в стабилно състояние. Хоспитализиран е вчера, след като се е почувствал отпаднал и е дал положителна проба за COVID.
Почти със сигурност Свиленски ще пропусне предизборната кампания не само като шеф на щаба, но и като водач на листата за 24 МИР в София.
От Позитано 20 засега не съобщават дали контактни на Свиленски депутати и активисти ще бъдат тествани, както и кой ще го смени начело на Предизборния щаб.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.